VTIS Nemčija: 6. srečanje Slovencev v Münchnu

• Rezidenca generalne konzulke Max-Bruch Str. 2 82166 Gräfelfing Műnchen Germany (map)

Pozdravljeni,

generalni konzulat republike Slovenije v Münchnu in Društvo VTIS vabita na 6. slovensko druženje mladih in mladih po duši v Münchnu, ki bo v četrtek, 25. aprila 2024, ob 18.30 v rezidenci generalne konzulke.

Visoka prilagodljivost je ključ do uspeha

Na 6. srečanju Slovencev v Münchnu se nam bo prestavil Tomaž Starman, ki od leta 2014 dela v podjetju BMW. Podjetju se je pridružil po končanem magistrskem študiju strojništva na Univerzi v Ljubljani. Svojo kariero je začel kot pripravnik na področju pogonskih tehnologij in dinamike vožnje, pot pa ga je zapeljala tudi v Oxford in Regensburg. 30 tednov na leto potuje po svetu, saj je trenutno pristojen za področje načrtovanja in vodenja kakovosti dobavljenih kosov, kar vključuje razvoj procesov ter ocenjevanje in izbiro dobaviteljev.

>> PRIJAVA <<

PROGRAM:

• 18.30 Dobrodošlica

• 18.50 Pozdrav generalne konzulke Maše Šiftar

• 19.00 Poljudno predavanje Tomaža Starmana: Visoka prilagodljivost je ključ do uspeha

• 19.35 Pogovor z udeleženci

• 20.00 - 22.00 Druženje

Predavanje bo potekalo v slovenskem jeziku.

Prijava je obvezna, število mest je omejeno.

Lepo vabljeni!

- - - - - -

Generalni konzulat RS v Münchnu ter ekipa društva VTIS in Lokalni odbor Nemčija

*Dogodek omogoča Urad vlade za Slovence v zamejstvu in po svetu in partnerji društva.