Partnerstva

Partnerstvo z društvom omogoča naprednim in v prihodnost naravnanim organizacijam edinstvene priložnosti za povezavo z našo skupnostjo, ki združuje perspektive in izkušnje iz več kot 50 držav sveta.

BCG_karierni-dan.png

Zakaj postati partner?

Društvo VTIS s partnerji sodeluje pri dogodkih, projektih in promociji. Možnosti, ki jih društvo nudi partnerjem:

• Objava logotipa partnerja na spletni strani, socialnih omrežjih in publikacijah Društva VTIS.

• Možnost objave zaposlitvenih oglasov na socialnih omrežjih društva, digitalni platformi za komunikacijo med člani in preko elektronske pošte.

• Sodelovanje na kariernem dnevu, ki ga enkrat letno organizira društvo.

• Udeležba članov društva, ki so strokovnjaki na določenem področju, na konferencah, webinarjih ali okroglih mizah, ki jih organizira partner.

• Promocija dogodkov kot so konference, webinarji ali karierni dogodki partnerja med člani društva.

• Organizacija skupnega dogodka Društva VTIS in partnerja, ki vključuje diskusijo o izbrani temi, predstavitev zaposlitvenih priložnosti pri partnerju in neformalno druženje.

• Sodelovanje pri pripravi stališč, analiz in publikacij povezanih s cilji, za katere se zavzemata Društvo VTIS in partner.

• Druge oblike sodelovanja po dogovoru.

Kdo in kako lahko postanete partner?

• Podjetje, ki ceni znanje in izkušnje iz tujine.

• Organizacija, ki se zavzema za podobne cilje kot Društvo VTIS.

Vas zanima sodelovanje z Društvom VTIS? Za več informacij se obrnite na vodjo pisarne društva VTIS, Manco Kunavar in zakladnika, Tilna Višnjevca.

diamantni partnerJI

zlati partnerji

srebrni partnerji

bronasti partnerji

projektni partnerji

Druga sodelovanja

V društvu radi sodelujemo z vsemi, ki so zainteresirani za promoviranje kroženja znanja ali si kako drugače prizadevajo za povezovanje med Slovenijo in svetom. V kolikor vas oziroma vašo organizacijo, izobraževalno ustanovo ali podjetje zanima sodelovanje z Društvom VTIS nam pišite na info@drustvovtis.si.