VTIS Švica: Piknik v Zürichu

• Irchel park Unterstrass 8057 Zürich Switzerland (map)

Dragi člani društva VTIS v Švici,

z letošnjimi neformalnimi srečanji začenjamo z druženjem v Zürichu, in sicer v soboto, 13. aprila 2024, ob 13. uri. Zbrali se bomo na pikniku okoli žara v Irchel Parku (lokacija TUKAJ).

Vsak naj prinese svojo hrano in pijačo, mi pa poskrbimo za ogenj in nekaj brezalkoholne pijače. Pivoljubci pa se le ustavite v ''coopu'' na poti. Družabne igre so več kot dobrodošle! ;-)

>> PRIJAVA* <<

*V primeru slabe vremenske napovedi se selimo na lokacijo na suhem, o čemer vse prijavljene obvestimo najkasneje v petek pred dogodkom (12. 4.), zato se obvezno prijavite na dogodek preko Eventbrite-a.

Do takrat vse lepo!

- --

Lokalni odbor Društva VTIS v Švici (Neža Ribarič (vodja), Anita Šenk (vodja), Živa Vučkovič Mueller (vodja), Špela Šlamberger, Tim Weber, Anja Dobravec)

*Dogodek omogoča Urad vlade za Slovence v zamejstvu in po svetu in partnerji društva.