VTIS Nemčija: Obisk slovenskega vinskega festivala

• Kühlhaus Berlin 3 Luckenwalder Straße Berlin, BE, 10963 Germany (map)

Pozdravljeni,

vabimo vas, da se nam pridružite nam na izjemnem dogodku - GRAPE ODYSSEY Weinfestival 2024, ki ga v Kühlhaus Berlin organizira rojak Jernej Gregorič.

GRAPE ODYSSEY je edinstvena priložnost, da odkrijete najboljše vinske stvaritve, ki jih ponuja naša regija, saj se bo na dogodku predstavilo preko 80 lokalnih vinskih sort iz Slovenije in Avstrije. Na festivalu nas čaka raznolikost okusov in arom slovenskih vin, ki jih boste lahko okušali ob spremljavi kulinaričnih dobrot lokalnih specialitet.

POSEBNA PONUDBA ZA VTIS-OVCE

Organizator dogodka, g. Gregorič, nas bo na dogodku sprejel, predstavil vinarje in pokušino vin. Cena vstopa na dogodek je sicer 25€, a za VTIS-ovce je cena nižja (10€)!

POMEMBNO: vstopnice ne kupite vnaprej, ampak jo boste kupili na licu mestu, kjer se boste identificirali kot član_ica društva VTIS in s tem prejeli posebno, znižano ceno.

Zato je pomembno, da se PRIJAVITE PREKO EVENTBRITE za obisk dogodka.

>> PRIJAVA <<

Več info dobite po prijavi.

Pridružite se nam in doživite nepozabno vinsko potovanje skozi slovenske vinorodne pokrajine!

Veselimo se vaše prisotnosti!

---------------------------------------------------------

Več o društvu VTIS na: www.drustvovtis.si

Veselimo se snidenja!

Ekipa društva VTIS & LO Nemčija (Valentina Gregorčič (vodja), Iris Meško, Tin Jančevski, Tadej Uršič, Pia Klančar in Rebeka Jazbec)

*Dogodek omogoča Urad vlade za Slovence v zamejstvu in po svetu in partnerji društva.