Od 3D tiska do magnetnih zlitin: priložnost za inženirje v Veliki Britaniji

Fokus: inženirji v Veliki Britaniji

Pridite z nami na popotovanje tehnološkega raziskovanja in se poglobite se v dinamični svet inženirskih napredkov, od revolucionarnih področij 3D tiskanja do magnetne privlačnosti vrhunskih zlitin. Ta dogodek je edinstvena priložnost za inženirje v Združenem kraljestvu, da razvozlajo skrivnosti, izkoristijo priložnosti in začrtajo prihodnjo pot inovacij.

VTIS interesna skupina #inženirji in lokalni odbor društva VTIS v Veliki Britaniji sta združila moči in pripravila dogodek, kjer se bomo podrobneje seznanili z možnostmi za inženirje v Veliki Britaniji. Dogodek bo v soboto, 23. marca 2024, ob 19.00 CET na ZOOM-u.

>> PRIJAVA <<

GOSTJE DOGODKA:

Andrej Turk je metalurg in vodja za fuzijske materiale v podjetju Alloyed. Ukvarja se z razvojem kovinskih materialov za različne zahtevne aplikacije, zadnje čase še posebej za fuzijske tehnologije. Njegovo delo je zmes tehničnega razvoja, vodenja projektov, pa tudi vodenja programa za fuzijo.

Sandra Repše je razvojna metalurginja v podjetju Less Common Metals Ltd. Ukvarja se z izdelavo zlitin za magnetne materiale, vodenjem evropskih ter britanskih projektov ter študijami izvedljivosti.

PRIJAVA NA DOGODEK JE OBVEZNA*.

Šele po prijavi prejmete ZOOM povezavo z dostopom do dogodka.

Lepo vabljeni!

Ekipa društva VTIS + lokalni odbor društva VTIS v Veliki Britaniji (vodja: Ajda Pristavec) + VTIS interesna skupina #inženirji (vodja: Sandra Repše in Jan Groznik)

Za vse informacije nam pišite na info@drustvovtis.si.

Društvo VTIS | Postani del vodilne skupnosti za kroženje znanja

Dogodek omogočata Urad vlade RS za Slovence v zamejstvu in po svetu ter partnerji društva.