VTIS Švica: Predstavi svojo znanost

• Veleposlaništvo RS v Bernu 9 Schwanengasse Bern, BE, 3011 Switzerland (map)

Drage članice in člani v Švici,

lokalni odbor društva VTIS v Švici vljudno vabi na dogodek “VTIS Švica: Predstavi svojo znanost” v sodelovanju z veleposlaništvom RS v Bernu.

Dogodek bo v petek, 1. marca 2024, ob 18.00 v prostorih veleposlaništva republike Slovenije v Bernu, lokacija TUKAJ.

Z nami bodo trije zanimivi sogovorci, ki bodo predstavili svoje delo:

Za glasbeni utrinek bo poskrbela odlična akademska glasbenica, Julija Vrabec, mag. akad. glasb.

>> PRIJAVA <<

Po uradnem dogodku bosta sledila pogostitev in druženje.

Ker je število udeležencev omejeno, so prijave obvezne.

*******************************

Gostje dogodka

dr. Patrik Vida (QA vodja projektov v podjetju ten23 health) bo predstavljal pod naslovom: ''Povezovanje znanosti in strategije: Moja pot v biotehnoloških inovacijah''

Ana Srovin Coralli, mag. prava in mednarodnega prava (doktorska študentka in asistentka na oddelku za mednarodno pravo, The Geneva Graduate Institute) bo predstavljala pod naslovom: ''Skozi mednarodno pravo v družbi “Pravice do sladkega”''

Miha Kebe, mag. znanosti (finančni matematik) bo predstavljal pod naslovom: ''Kako delujejo švicarske banke in 'hedge' skladi''

*******************************

Prijazno vabljeni!

- --

Lokalni odbor Društva VTIS v Švici (Anita Šenk - vodja, Neža Ribarič - vodja, Živa Vučkovič Mueller - vodja, Špela Šlamberger, Tim Weber)

*Dogodek omogoča Urad vlade za Slovence v zamejstvu in po svetu in partnerji društva.