VTIS Skandinavija: Ogled skakalne tekme v Oslu

• Holmenkollen 0788 Oslo, Norveška Oslo Norway (map)

Pridi, gremo navijat za naše orle! ⛷️

Drage VTIS članice in člani,

gremo navijat za naše orle!

V nedeljo, 10. marca 2024, bomo v Oslu na skakalnici Holmenkollbakken spremljali skakalno tekmo. Celoten urnik najdeš TUKAJ.

Vstopnice si priskrbi vsak sam. Predlagamo, da uporabite uradno spletno stran: https://holmenkollenskifestival.no/en/tickets/.

ZBIRNO MESTO: dobimo se ob 11.00 na postaji metroja 'Holmenkollen', TUKAJ.

>> PRIJAVA NA DOGODEK <<

- - - - - -

Na Norveškem bo med 8. in 17. marcem potekala norveška ''surova'' tuneja, 'Raw-Air', na prizoriščih v Oslu, Trondheimu in Vikersundu. Gre za prenovljen format tekme, več o tem si lahko prebereš TUKAJ. Celoten program Holmenkollen Festivala, ki poleg smučarskih skokov vključuje še druge discipline, najdeš TUKAJ.

- - - - - -

Vabljen_a, da razširiš povabilo med svoje prijatelje.

Se vidimo!

- - - - - -

Ekipa društva VTIS & LO Skandinavija (Rebeka Benedetič (vodja), Veronika Bračič, Eva Meglič, Blaž Oder, Vita Rehberger in Urša Štefan)

*Dogodek omogoča Urad vlade za Slovence v zamejstvu in po svetu in partnerji društva.

Later Event: March 12
VTIS Karierni dnevi 2024