VTIS Nemčija: Dobre prakse iz sveta v Slovenijo

• Rezidenca slovenske veleposlanice v Berlinu 22 Thielallee Berlin, BE, 14195 Germany (map)

Drage članice in člani v Nemčiji,

lokalni odbor društva VTIS v Nemčiji vas vljudno vabi na dogodek “VTIS Nemčiji: Dobre prakse iz sveta v Slovenijo” v sodelovanju Veleposlaništvom RS v Berlinu, ki je del globalne serije dogodkov Društva VTIS ob 10. obletnici društva, ki smo jo praznovali v letu 2023.

S serijo dogodkov spodbujamo povezovanje, medsebojno sodelovanje, delitev izkušenj in predstavitev strokovnega dela Slovencev, ki živijo, delajo ali študirajo v Nemčiji.

Zato vas vabimo, da se nam pridružite v petek, 27. februarja 2024, s pričetkom ob 18.00 v rezidenci slovenske veleposlanice v Berlinu (lokacija TUKAJ).

V sklopu dogodka bomo predstavili delovanje Društva VTIS in Veleposlaništva Slovenije v Belrinu. Hkrati bodo svoje delo, poslovne izkušnje in raziskovanje predstavili Slovenci dejavni v Nemčiji. Po uradnem delu bo čas za spoznavanje in druženje.

*Prijave zbiramo izključno preko Eventbrite obrazca. Število mest na dogodku je omejeno.

>> PRIJAVA <<

GOSTJE DOGODKA:

1. g. Borut Blatnik, Deutsche Telekom Business Solution GmbH

2. g. Aleš Bulc, Bioenergy Institute AND,

3. g. Jernej Gregorič, samostojni podjetnik (gastronomija in vino)

4. g. prof. dr. Andrej Trampuž (Charite Berlin)

Upamo, da se vidimo v čim večjem številu!

Za več informacij smo vam na voljo preko e-maila: info@drustvovtis.si.

Lokalni odbor Društva VTIS v Nemčiji (Valentina Gregorčič (vodja), Iris Meško, Tin Jančevski, Tadej Uršič, Pia Klančar in Rebeka Jazbec)

*Dogodek omogoča Urad vlade za Slovence v zamejstvu in po svetu in partnerji društva.