VTIS Webinar: Osvojite svoj LinkedIn profil

Webinar z našim članom, Mitjo Korelcem

Živjo,

se želiš malo bolje spoznati s spletnim družbenim omrežjem LinkedIn in osvojiti vse možnosti, ki jih ponuja?

Pridruži se nam na webinarju, ki ga pripravlja naš član, Mitja Korelc, regionalni vodja za poslovni kanal LinkedIa v CEE & SEE regiji, v petek, 6. oktobra 2023, ob 20.00 CET (19.00 UK time) na ZOOM-u.

Na webinarju se bomo dotaknili naslednjih tem:

• Kaj je LinkedIn?

• Ustvarite svoj LinkedIn profil

• Razvijte svoje omrežje

• Uporabite svoje omrežje na LinkedInu za povezovanje z poslovnimi priložnostmi

• Iskanje in prijava na delovna mesta na LinkedInu

Prijava na dogodek preko Eventbrite-a je obvezna.

PRIJAVA >> https://www.eventbrite.com/e/718395288647

*Po prijavi prejmete povezavo do ZOOM-a dogodka

Z nami bo svoje znanje delil Mitja Korelc

Na Irsko sem se preselil na začetku leta 2015 in se pridružil novi ekipi v podjetju Linkedin, kjer smo začeli razvijati in rasti v regiji Centralne, Vzhodne in Jugovzhodne Evrope. Na Linkedinu sem regionalni vodja za poslovni kanal Linkedina v CEE & SEE regiji. Povezovanje ljudi in poslovnih priložnosti je nekaj, kar me žene v poslovnem in privatnem okolju, tako da mi je v čast biti del društva VTIS . Veselim se deliti najboljše prakse glede upravljanja svojega Linkedin profila z vami na webinarju.

Se vidimo!

Lokalni odbor Društva VTIS na Irskem (Mitja Korelc, vodja)

*Dogodek omogoča Urad vlade za Slovence v zamejstvu in po svetu in partnerji društva.