Dobrodošli na spletni strani Društva v tujini izobraženih Slovencev.

VTISov Networking v Leuvnu

VTIS Druženje v Leuvnu

Belgija

04. maj 2019, ob 17:00 uri

VTIS_logo_tekst_levo2

Društvo VTIS je prvič v novem letu organiziralo spoznavno srečanje za nove člane v Belgiji. Na dogodek ste poleg `novih članov` vabljeni vsi Slovenci, ki se šolajo ali so se šolali/raziskovali v tujini. Druženje je bila priložnost za vse, ki bi jih zanimala aktivnejša vpletenost pri delu društva, da se spoznajo s člani lokalnega odbora Belgije in spregovorijo o prihajajočih dogodkih ter možnostih sodelovanja.

Dogodek je potekal v soboto, 4. maja 2019 v StukCafe baru v centru Leuvna.

Informacije o dogodku

Kraj in datum

Dogodek je potekal v soboto, 4. maja 2019 v StukCafe baru v centru Leuvna (naslov: Naamsestraat 96, 3000 Leuven, Belgija)

Prijave

Dogodek je potekel.

Kontakt za dogodek

V primeru kakršnih koli vprašanj smo vam na voljo preko maila: info@drustvovtis.si.

Back to Top
UA-50869387-1