VTIS v Bostonu

S sedaj že tradicionalnim dogodkom “VTIS Boston 2017: Slovensko znanje po svetu” spodbujamo povezovanje, medsebojno sodelovanje, delitev izkušenj in predstavitev strokovnega dela Slovencev, ki delujejo na izobraževalnih institucijah v Bostonu in okolici. Gostje tokratnega ze tradicionalnega srečanja so bili Dr. Jernej Murn, ki sodeluje z Boston Children’s hospital in Harvard Medical School,  Sebastijan Mrak z Boston University, Prof. Nina Pavčnik z Dartmouth College, in Dr. Tone Svetelj z Boston College. Dogodek je povezoval Igor Cesarec, predsednik Društva VTIS. Podrobnosti o govorcih lahko najdete na tej povezavi. Srečanje je bilo dobro obiskano in se je odvilo v prijetnem in sproščenem vzdušju. Na naslednjih povezavah si lahko ogledate video utrinke dogodka: odlomek predavanja Dr. Toneta SveteljaProf. Nine PavčnikSebastijana Mraka ter Dr. Jerneja Murna.