Dobrodošli na spletni strani Društva v tujini izobraženih Slovencev.

VTIS Piknik 2018

Drage članice, dragi člani, dragi prijatelji,

Poletni meseci so meseci oddiha, sonca, druženja, meseci, ko smo polni energije in ko se radi podamo novim dogodivščinam in doživetjem naproti. Zato smo se v Društvu VTIS odločili, da organiziramo nekoliko drugačno druženje, pod krošnjami dreves, obdani z naravo in v sproščenem vzdušju izmenjamo načrte za poletje.

VTSI Piknik 2018 se je odvijal v sredo, 27. junija 2018, s pričetkom ob 19:00 uri, na  lokaciji v Ljubljani: približno 200m levo od Jakopičevega sprehajališča proti Rožni dolini (oz. Čolnarni/ ribniku).

*S seboj prinesite inštrumente, športne igre, kakšen prigrizek in pijačo. Seveda ne pozabite na dobro voljo!

Dogodek je potekel.

Veselimo se našega skupnega druženja!

Vaše Društvo VTIS

Back to Top
UA-50869387-1