VTIS Pariz 2020

Dogodek je odpovedan in prestavljen na kasnejši termin.

Pogovor ob mednarodnem dnevu žensk

Mednarodni dan žensk je svetovni dogodek, ki proslavlja dosežke žensk in poziva k enakopravnosti med spoloma. Ob tej posebni priložnosti vas Društvo VTIS (v sodelovanju z Veleposlaništvom RS v Parizu) vabi, da se nam pridružite ob večernem pogovoru s tremi uspešnimi Slovenkami.

Slišali bomo zgodbe iz sveta diplomacije, raziskovanja in aktivizma ter se pogovarjali o pogumnih dejanjih žensk, ki so spremenile oziroma spreminjajo svet.. Pridružile se nam bodo tri sogovornice, ki bodo z nami delile zgodbe in refleksije na temo pozicije žensk v današnji družbi. Prepričani smo, da vam bodo njihove zgodbe v razmislek in inspiracijo!

Po dogodku vas vabimo še na pogostitev!

Termin dogodka bo znan naknadno.

Z nami bodo:

Metka Ipavic, veleposlanica Republike Slovenije v Franciji

Nika Kovač, direktorica Inštituta 8. Marec, avtorica knjige Pogumne Punce

Alenka Ambrož, doktorantka filozofije na Ecole Normale Supérieure

Dogodek je odpovedan in bo izveden v kasnejšem terminu, ko se trenutne izredne razmere umirijo.

Več o govorcih

V kratkem..

Prijave zbiramo preko spletnega obrazca.

V primeru kakršnih koli dodatnih vprašanj se obrnite na elektronski naslov: info@drustvovtis.si.