Dobrodošli na spletni strani Društva v tujini izobraženih Slovencev.

Ugodnosti za člane

Društvo VTIS v sodelovanju s Turkish Airlines vsem članom omogoča koriščenje naslednje ugodnosti:
za vsa potovanja, ki se začnejo v Ljubljani na letih Turkish Airlines, lahko vsi člani pridobite popust v višini 20% na tarifo, ki je v tistem trenutku na voljo (popust ne velja na letališke takse in pristojbine).

Za naročilo letalskih kart s popustom se člani obrnite na poslovalnico Turkish Airlines na Slovenski cesti 47 v Ljubljani ali preko maila: ljumarketing@thy.com.

 

Društvo VTIS v sodelovanju s podjetjem Eurosender omogoča vsem članom koriščenje 10-odstotnega popusta na pošiljanje paketov in kovčkov po Evropi. Popust aktivirate tako, da vpišete kodo VTIS10 v postopku rezervacije pošiljanja na spletni strani Eurosender.com

 

Back to Top
UA-50869387-1