Dobrodošli na spletni strani Društva v tujini izobraženih Slovencev.

Tedenska druženja: Nedeljska kavica

NEDELJSKA KAVICA

vsako nedeljo ob 19.00 uri

VTIS_logo_tekst_levo2

Čeprav ste naši člani zaznamovali že 51 držav sveta, smo se do sedaj povezovali predvsem na lokalni ravni. Slack nam omogoča, da si pošljemo kakšno sporočilo in nasvet, vendar težko imeti tisto res dobro debato. Zato z VTISom začenjamo serije novih dogodkov, ki so usmerjeni v povezovanje naše globalne skupnosti na neformalen način. Organizirali bomo globalna tedenska druženja “Nedeljska kavica”, kjer se bomo bolje spoznali, delili kakšen teden je za nami in poklepetali.

Nedeljska kavica bo potekala preko Zoom-a vsako nedeljo ob 19.00 CEST (slovenski čas) za približno 30 min (če bo treba bomo seveda podaljšali:). Naslednje srečanje bo v nedeljo, 3. maja 2020, ob 19.00 uri.

Če se v tem času počutite osamljeni, ali pa bi se enostavno radi povezali z “like-minded” VTISovci iz celega sveta – se nam pridružite. Vsako nedeljo ali vsako drugo nedeljo ali pa samo tisto majsko deževno nedeljo – kadarkoli boste imeli čas ali voljo, da bolje spoznate našo skupnost. Skuhajte si kavo, čaj, pripravite potico in kliknite na Zoom.

Fajn se boom imeli in upamo, da se vidimo že naslednjo nedeljo!

Informacije o dogodku

Kraj in datum

Nedeljska kavica bo potekala preko Zoom-a vsako nedeljo ob 19.00 CEST za približno 30 min (če bo treba bomo seveda podaljšali).

Kontakt za dogodek

V primeru kakršnih koli vprašanj smo vam na voljo preko maila: info@drustvovtis.si.

Back to Top
UA-50869387-1