Dohodnina

Društvo VTIS je v letu 2022 pridobilo status nevladne organizacije v javnem interesu, kar pomeni, da spada pod upravičence do donacij od dela dohodnine.

Vsi, ki v Sloveniji plačujete dohodnino, lahko do 1 % svoje dohodnine namenite nevladnim ali drugim upravičenim organizacijam. Takšna donacija vas nič ne stane, saj gre ta odstotek sicer v proračun.

Zahtevek za namenitev dela dohodnine lahko oddate preko portala eDavki, po pošti ali najbolj enostavno preko mreže slovenskih nevladnih organizacij CNOV na naslednjem naslovu: https://www.cnvos.si/enprocent/posameznik/.

Hvaležni bomo, če boste naše društvo priporočili svojim družinskim članom, drugim sorodnikom in prijateljem.

Naša davčna številka: 61693898
Zadnji rok za oddajo: 31. 12. 2023

Donacije

Z dobrodelno podporo lahko fizične in pravne osebe v obliki donacije pomagate Društvu VTIS zmanjševati razdaljo med Slovenijo in svetom ter podpirati kroženje znanja.

Z vašo pomočjo se bomo
še naprej trudili nuditi:

• podporo in informacije o študiju in življenju v tujini,

• priložnostih za zaposlitev in sodelovanje s Slovenijo,

• povezovanje skupnosti v tujini in v Sloveniji preko dogodkov, mreženj, deljenja dobrih praks iz tujine

• povezovanje globalnih strokovnih skupnost in izdajanje publikacij v obliki dobrih praks in opozarjanja na okvire pri kroženju znanja

Screenshot 2020-04-28 at 20.44.40.png

Za vsa dodatna vprašanja in pomoč smo na voljo preko maila info@drustvovtis.si.