Prvo virtualno srečanje VTIS-ovcev v Franciji

četrtek, 21. maj 2020, ob 19:00 uri

Lokalni odbor Društva VTIS v Franciji je prvič letos organiziral spoznavno srečanje, ki je tokrat za spremembo potekalo virtualno preko ZOOM-a. Dogodek je potekal v četrtek, 21. maja 2020, ob 19:00 uri. Udeleženci so spoznali delovanje lokalnega odbora, možnosti njihovega sodelovanja ter seveda ostale Slovence, ki tu živijo.

Dogodek je potekal virtualno v četrtek, 21. maja 2020, ob 19:00 uri preko platforme ZOOM (link do dogodka bomo vsem prijavljenim poslali na mail naknadno).

Dogodek je potekel.

V primeru kakršnih koli vprašanj smo vam na voljo preko maila: info@drustvovtis.si.