Karierni dnevi v decembru 2018

Društvo VTIS je v sodelovanju s partnerji organiziralo VTIS Karierni dan 2018, katerega cilj je povezati vodilna slovenska podjetja, ki imajo zaposlitvene priložnosti za v tujini izobražene Slovence, in člane Društva VTIS, ki bi jih takšne priložnosti zanimale. 

Preko sto kandidatov se je v decembru spoznavalo s svojimi potencialnimi delodajalci. Vodilna slovenska in globalna podjetja (A.T. Kearney, Boston Consulting Group, McKinsey&Company, Acies Bio, Marand, GEN-i, 3fs) so odprla svoja vrata, predstavila svoje zaposlitvene priložnosti in pričakovanja, ter odgovarjala ambicioznim in talentiranim mladim iskalcem zaposlitve. Partnerji so nas že obvestili o sklenitvi nekaterih zaposlitev in praks. Upamo, da se med njimi splete  čim več uspešnih poslovnih vezi.