Druženje članov Društva VTIS v Sloveniji 2015

Ljubljana, 23. 6. 2015

Druženje članov Društva VTIS, ki so se po študiju ali raziskovalnih aktivnostih v tujini vrnili v Slovenijo, je bilo organizirano v torek, 23. 6. ob 19. uri v Dvornem baru v Ljubljani.

Na dogodku so udeleženci izmenjali izkušnje ob njihovi vrnitvi ter prediskutirali možnosti izvedbe novih dogodkov, ki bi bili članom v pomoč ob vrnitvi v Slovenijo.

Srečanje članov je sledilo zaključenemu prvemu dnevu II. konference slovenskih mladih raziskovalcev in študentov iz sveta in Slovenije, ki jo je organiziral Svetovni slovenski kongres v Ljubljani, 23. in 24. 6. 2015. Društvo VTIS je na omenjeni konferenci sodelovalo z okroglo mizo “Odhajanje v tujino – vprašanja in problematika” (23. 6. ob 14:30 uri). Več o dogodku si lahko preberete tukaj.

Torek, 23. junija 2015 ob 19. uri, v Dvornem baru, Dvorni trg 2, 1000 Ljubljana.

Prijave so zaključene.

V primeru kakršnihkoli vprašanj je na voljo:

Goran Đaković, e-naslov: goran.dakovic@drustvovtis.si