Društvo VTIS ima novega bronastega partnerja – Marand

V Društvu VTIS s ponosom predstavljamo novega bronastega partnerja, podjetje Marand!

Marand je eno vodilnih slovenskih podjetij na področju informacijsko-komunikacijskih tehnologij. S svojim znanjem, vrhunskimi strokovnjaki in rešitvami nastopajo na vseh svetovnih trgih, najmočnejši so na področjih telekomunikacij in zdravstva – njihove rešitve s področja zdravstva boste srečali v Angliji, v skandinavskih državah, Italiji, Nemčiji, Švici, Rusiji, na Nizozemskem in Filipinih ter tudi doma v Sloveniji. Kljub temu se zavedajo, da lahko samo z novim znanjem in sodelavci rastejo in še naprej uspešno rešujejo najzahtevnejše probleme na področjih, kjer delujejo. Vsako leto zaposlijo prek 20 novih sodelavcev, zaposlovali bodo tudi v prihodnje.!

Več informacij o podjetju Marand najdete na njihovi spletni strani: https://www.marand.si/