Dobrodošli na spletni strani Društva v tujini izobraženih Slovencev.

Spoznavno srečanje na Nizozemskem 2017

Spoznavno srečanje na Nizozemskem 2017

Amsterdam, 9. september 2017, ob 20. uri

VTIS_logo_tekst_levo2

Si nov/a na Nizozemskem, kjer boš v kratkem pričel/a s študijem, znanstvenimi raziskavami ali službo? Si želiš iz prve roke posameznikov, ki so se nedavno znašli v podobni situaciji, slišati nekaj informacij o življenju na Nizozemskem in spoznati nove ljudi? Te zanima, kaj je društvo VTIS in kaj počnemo?

V kolikor je odgovor na vsaj eno izmed zastavljenih vprašanj ‘da’, te v imenu društva VTIS vabimo na spoznavno druženje, ki bo v soboto, 9. septembra 2017, ob 20.00 v Amsterdamu! Točen kraj, ki bo nekje v centru mesta, sledi naknadno.

Na dogodek ste poleg `novih študentov` vabljeni vsi Slovenci, ki se šolate ali ste se šolali/raziskovali v tujini. Dogodek bo odlična priložnost za medsebojno spoznavanje in mreženje ob sproščenem klepetu.

Upamo, da se vidimo v čim večjem številu!

Odbor Društva VTIS na Nizozemskem,
Aleksandra, Žiga in Matjaž

Back to Top
UA-50869387-1