Sodelovanje z Društvom VTIS

Oris možnih načinov sodelovanja z društvom

Iskanje stičišč in dodane vrednosti

Društvo VTIS je bilo ustanovljeno z namenom krepitve povezav med slovenskimi študenti in raziskovalci na tujih izobraževalno-raziskovalnih ustanovah, kot tudi povezav s podobnimi ustanovami, gospodarstvom in drugimi interesnimi sferami v Sloveniji. Obenem globalno razvejano članstvo Društvu VTIS omogoča stik s številnimi vodilnimi akademskimi institucijami po svetu.

Društvo se intenzivno posveča iskanju različnih oblik delovanja, usmerjenega k ustvarjanju dodane vrednosti na področju znanosti in izobraževanja, zlasti prek povezovanja s fundacijami in javnimi ustanovami, podjetniškimi in drugimi združenji ter z gospodarstvom. Prek tovrstnega sodelovanja želi društvo prispevati h krepitvi povezav med slovensko znanostjo v svetu in njenimi partnerji v Sloveniji.

Več informacij?

Obrnite se na nas in raziščite možnosti sodelovanja z društvom na različnih področjih delovanja.
Pošljite poizvedbo

Možne oblike sodelovanja

• Soorganizacija dogodkov
  • Sodelovanje pri pobudah na področju raziskovanja in izobraževanja