Dobrodošli na spletni strani Društva v tujini izobraženih Slovencev.

Pomladansko druženje VTIS Amsterdam

Pomladansko druženje VTIS Amsterdam

Amsterdam, 23. 4. 2016

VTIS_logo_tekst_levo2

Datum, čas in lokacija

Dogodek je že zaključen. Kratko novico si lahko preberete tukaj

Sobota, 23. 4. 2016, ob 20. uri, Bierfabriek, Rokin 75, 1012 KL Amsterdam.

Podrobne informacije o dogodku

Opis dogodka

Drage članice in člani Društva VTIS,

po krajšem zatišju je prav, da se ponovno srečamo. Kot običajno bo to v Amsterdamu, bolj točno v Bierfabrik (Rokin 75. 1012KL Amsterdam). Tokrat želimo druženje nameniti tudi predstavitvi novega programa “VTIS Vrstnik” oziroma “VTIS Mentor.” K sodelovanju so vabljeni člani društva, ki bi bili pripravljeni pomagati novim članom pri vključevanju v življenje v tujini. Naše amsterdamsko druženje pa bo seveda namenjeno tudi sproščenemu klepetu med Slovenci na Nizozemskem in uživanju ob kozarcu dobrega vina, piva ali soka.

Se veselimo srečanja!
Člani odbora Društva VTIS na Nizozemskem

Prijavni obrazec

Dogodek je že zaključen. 

Back to Top
UA-50869387-1